sve i svasta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sve i svasta

dobrodosli na forum!ovde cete moci da pisete o raznim stvarima kao sto su muzika, televizija, ljubimci.... ZABAVITE SE!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 BEOVIZIJA I EVROVIZIJA

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Empty
PočaljiNaslov: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA   BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Icon_minitimePon Mar 09, 2009 5:37 pm

POBEDILA JE CIPELA!!!!!moja stara cipela pola sveta obisla....nije,nije,nije me htela sve dok pare ne skupim....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA   BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 10:20 pm

DA LI VAM SE SVIDJAJU PESME IZ MAKEDONIJE,CRNE GORE,BOSNE,HRVATSKE?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA   BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 4:25 pm

meni je Igor bio favorit u OPERACIJI TRIUMF narano bilo ih je joss!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 48
Datum upisa : 07.03.2009

BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA   BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 11:28 pm

jako mi je krivo sto ot bend nije pobedio,ali crnogorska pesme mi se bas svidja...
Nazad na vrh Ići dole
https://sveisvasta.all-up.com
Sponsored content





BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA   BEOVIZIJA I EVROVIZIJA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BEOVIZIJA I EVROVIZIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
sve i svasta :: Muzika-
Skoči na: