sve i svasta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sve i svasta

dobrodosli na forum!ovde cete moci da pisete o raznim stvarima kao sto su muzika, televizija, ljubimci.... ZABAVITE SE!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 EMISIJE na TV-u

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 10:15 pm

pisite o emisijama
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: Re: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 4:20 pm

da li neko gleda trenutak istine????ja ne gledam.
Nazad na vrh Ići dole
anchi

anchi


Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.03.2009

EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: Re: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 7:08 pm

ja gledam posto mi je zanimljivo...a da li neko gleda ludi kamen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: Re: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 9:13 pm

ja gledam!!!!bas je soooooooper!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 48
Datum upisa : 07.03.2009

EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: Re: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 1:24 am

ja gledam trenutak istine i ponekad "Ludi kamen",ali mi nije jasno kako to da u "trnutak idtine" dolaze uvek neki cudni ljudi koji su npr.prevarili zenu/muza,koji su pretili oruzjem...ko da nema normalnih ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
https://sveisvasta.all-up.com
Sponsored content





EMISIJE na TV-u Empty
PočaljiNaslov: Re: EMISIJE na TV-u   EMISIJE na TV-u Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
EMISIJE na TV-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
sve i svasta :: Televizija-
Skoči na: